زمینه‌های فعالیت شرکت بازرگانی ایپک یولی ارس

اخبار آنلاین

خدمات ما

special-services

صادرات و واردات

ارائه راهکارهای نوین جهت حفظ و افزایش موقعیت رقابتیان در بازارهای جهانی.

برگزاری نمایشگاه های بازرگانی

ارائه خدمات تخصصي جهت تسهيل توسعه صنعت نمايشگاهی کشور و ترويج تبادل و رقابت شرکت های ایرانی در تجارت جهانی.

share

تجارت الکترونیک

ما در تجارت الکترونیک، ابتدا تجارت شما و بازار رقابتی مرتبط را بررسی کرده و سپس، راهکار اختصاصی تجارت شما را ارائه می دهیم و در تمام جنبه های تجارت الکترونیک کنار کسب کار شما خواهیم بود تا تجارت شما هوشمند تر و سودمند تر شود.

فرم استعلام حمل بار و ترخیص کالا

اهداف و خط مشی ایپک یولی ارس

“شرکت ایپک یولی ارس” جهت دست یابی به اهداف سازمان و افزایش رضایتمندی مشتریان، نظام مدیریت کیفیت را در سازمان استقرار داده است. در این راستا با بهره گیری از گروه مجرب و متخصص، مدیران توانمند جهت ارائه خدماتی ایمن، سالم و مطابق با استانداردهای جهانی گام برداشته است که استمرار این مقوله و شیوه‌ی فعالیت در آن رضایت متوازن کلیه ی ذینفعان خود را تضمین کرده است. رویکرد مشتری مداری با جلب رضایت مشتریان از طریق شناسایی و درک نیازها و انتظارات آنها و انجام تعهدات و ارائه خدمات مطلوب. افزایش سهم بازار و ارائه خدمات بیشتر از طریق ارتباط موثر و کارا با مشتری. بازنگری مستمر و بهبود در فعالیت و ارتقا سیستم ها و فرآیندهای شرکت.

با توجه به اينكه تحقق اين اهداف تنها با آگاهي ، همدلي و همكاري همكاران در تمامي سطوح سازماني امكان پذير است ، لذا اين خط مشي به همراه ارائه آموزشهاي لازم به پرسنل ابلاغ شده و از نظر تداوم ، تناسب ، كفايت و بهبود مستمر اثربخشي مورد پايش و بازنگري قرار مي گيرد.

srtc-logo ایپک یولی ارس

تیم تخصصی شرکت ایپک یولی ارس اینجاست تا معنای واقعی پشتیبانی در صادرات را به شما نشان دهد.

فهرست